• Sklep YOUR SOFA – oficjalny dystrybutor wiodącego producenta sof, wypoczynków i narożników skórzanych z funkcją spania.Nasza oferta to systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji i kreowania własnej przestrzeni oraz sofy z wygodną funkcją spania, fotele z funkcją relaksu, pufy i inne atrakcyjne dekoracje w tym poduszki dekoracyjne i piękne dywany.Sercem każdego salonu czy pokoju gościnnego są sofy, fotele, narożniki i wypoczynki. To nie tylko eleganckie ale i praktyczne elementy wyposażenia, które nadają wnętrzu indywidualny styl i charakter. Dla miłośników połączenia oryginalnego designu z funkcjonalnością polecamy sofy z funkcją spania. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z szezlongiem.Produkujemy na zamówienie dowolne układy modułowych mebli z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Szczególnie polecamy sofy i narożniki ze skóry naturalnej oraz w tkaninach łatwo czyszczących się. Bogata kolorystyka obić i różnorodność struktur tkanin oraz mnogość modułów i funkcji sprawiają, że zamówione u nas meble będą miały wyjątkową klasę.Jesteśmy sklepem online eleganckiej marki – producenta mebli CAYA DESIGN, dlatego nasze narożniki skórzane i inne wypoczynki to zawsze produkty najwyższej jakości.Gwarantujemy, że nasze wszystkie sofy rozkładane, modułowe narożniki czy fotele wykonane zostały z solidnych i trwałych stelaży, a obicia to jedynie materiały wysokogatunkowe.W naszym sklepie internetowym możesz dostać wyposażenie tworzone na zamówienie – według Twoich indywidualnych wymagań – rozkładane, z szezlongiem, z funkcją spania.Ręczne wykonanie mebli z najlepszych komponentów gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klienta. Różnorodność kolekcji pozwala kreować nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.
  • Wyprzedaż
    Zobacz

Regulamin

 Regulamin sklepu internetowego YOUR SOFA

I. Informacje ogólne
1. Właścicielem Sklepu INTERNETOWEGO zwanego dalej Sklepem jest firma: YOUR SOFA KATARZYNA RADKOWSKA z siedzibą w Toruniu przy ulicy Polnej 8D/6, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem: NIP: 7291972928 , REGON: 341513959, zwana w dalszej części regulaminu firmą YOUR SOFA

2. Firma " YOUR SOFA " jest stroną umowy sprzedaży (sprzedawcą) zawieranej z Klientem (odbiorcą).

3. Warunkiem dokonywania zamówień w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy.

4. Zamówień w sklepie " YOUR SOFA " mogą dokonywać osoby pełnoletnie.

5. Poprzez złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, dane osobowe Klienta zostają wprowadzone do bazy danych firmy „YOUR SOFA” Klient wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez firmę " YOUR SOFA " w celach promocyjno-marketingowych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Klienci Sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

II. Składanie zamówień. Potwierdzanie zamówień.
1. Sklep prowadzi sprzedaż z wysyłką Produktów na terenie Polski. Na życzenie i po dokonaniu stosownej wyceny, organizuje też wysyłki na terenie UE.

2. Podczas dokonywania zamówienia Klient, pod rygorem uznania nieskuteczności złożenia zamówienia, jest zobowiązany do podania prawdziwych danych osobowych, m.in.: imienia i nazwiska, dokładnego adresu, adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego – najlepiej komórkowego.

3. Jeżeli po złożeniu zamówienia przez Kupującego okaże się, iż zamówiony produkt jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany drogą elektroniczną, jednocześnie Kupujący otrzyma propozycję zmiany wybranego produktu na inny spełniający Jego wymagania lub indywidualnego terminu realizacji zamówienia.

4. "YOUR SOFA" zastrzega sobie możliwość odwołania lub ograniczenia części oferty, czasu trwania promocji lub zmiany asortymentu bez podania przyczyny.

5. Zamówienie składa się przez wypełnienie formularza na stronie internetowej. Możliwe jest również złożenie zamówienia e-mailem wysyłając zlecenie na adres biuro@yoursofa.pl

6. W okresie trwania Sprzedaży, Klient może dokonać zamówienia na dowolną ilość Produktów. Firma "YOUR SOFA" może jednak odmówić realizacji zamówienia w przypadku wyczerpania zapasów lub braku możliwości dostarczenia Produktów z powodów ograniczeń produkcyjnych.

7. Warunkiem rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia Klienta jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia na stronie internetowej Sklepu oraz jego potwierdzenie w sposób określony w dalszej części niniejszego regulaminu.

8. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość mailową z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Firma YOUR SOFA potwierdzi termin realizacji, który wynosi do 30 dni roboczych i liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczki na konto YOUR SOFA lub zarejestrowania umowy ratalnej o czym YOUR SOFA zostanie powiadomiona przez firmę udzielającą kredytu na spłatę ratalną.

9. Pracownik Sklepu może kontaktować się z osobą zamawiającą, w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia i doprecyzowania szczegółów transakcji również przez telefon.

10. W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących informacji przesłanych w formularzu zamówienia firma "YOUR SOFA" zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji firma "YOUR SOFA" niezwłocznie zawiadomi Klienta drogą elektroniczną lub telefonicznie.

11. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą przyjmowane do realizacji.

12. Każde złożone zamówienie będzie analizowane i rozpatrywane do trzech dni roboczych od dnia jego przesłania do Sklepu.

13. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia w przeciągu 3 dni od jego złożenia, zamówienie zostaje anulowane.