• Sklep YOUR SOFA – oficjalny dystrybutor wiodącego producenta sof, wypoczynków i narożników skórzanych z funkcją spania. Nasza oferta to systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji i kreowania własnej przestrzeni oraz sofy z wygodną funkcją spania, fotele z funkcją relaksu, pufy i inne atrakcyjne dekoracje w tym poduszki dekoracyjne i piękne dywany. Sercem każdego salonu czy pokoju gościnnego są sofy, fotele, narożniki i wypoczynki. To nie tylko eleganckie ale i praktyczne elementy wyposażenia, które nadają wnętrzu indywidualny styl i charakter. Dla miłośników połączenia oryginalnego designu z funkcjonalnością polecamy sofy z funkcją spania. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z szezlongiem. Produkujemy na zamówienie dowolne układy modułowych mebli z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Szczególnie polecamy sofy i narożniki ze skóry naturalnej oraz w tkaninach łatwo czyszczących się. Bogata kolorystyka obić i różnorodność struktur tkanin oraz mnogość modułów i funkcji sprawiają, że zamówione u nas meble będą miały wyjątkową klasę. Jesteśmy sklepem online eleganckiej marki – producenta mebli CAYA DESIGN, dlatego nasze narożniki skórzane i inne wypoczynki to zawsze produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że nasze wszystkie sofy rozkładane, modułowe narożniki czy fotele wykonane zostały z solidnych i trwałych stelaży, a obicia to jedynie materiały wysokogatunkowe. W naszym sklepie internetowym możesz dostać wyposażenie tworzone na zamówienie – według Twoich indywidualnych wymagań – rozkładane, z szezlongiem, z funkcją spania. Ręczne wykonanie mebli z najlepszych komponentów gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klienta. Różnorodność kolekcji pozwala kreować nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.
  • OKAZJE! MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI – SUPER CENY!
    Zobacz

Regulamin

 Regulamin sklepu internetowego YOUR SOFA

I. Informacje ogólne
1. Właścicielem Sklepu INTERNETOWEGO zwanego dalej Sklepem jest firma: YOUR SOFA KATARZYNA RADKOWSKA z siedzibą w Toruniu przy ulicy Polnej 8D/6, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem: NIP: 7291972928 , REGON: 341513959, zwana w dalszej części regulaminu firmą YOUR SOFA

2. Firma " YOUR SOFA " jest stroną umowy sprzedaży (sprzedawcą) zawieranej z Klientem (odbiorcą).

3. Warunkiem dokonywania zamówień w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy.

4. Zamówień w sklepie " YOUR SOFA " mogą dokonywać osoby pełnoletnie.

5. Poprzez złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, dane osobowe Klienta zostają wprowadzone do bazy danych firmy „YOUR SOFA” Klient wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez firmę " YOUR SOFA " w celach promocyjno-marketingowych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Klienci Sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

II. Składanie zamówień. Potwierdzanie zamówień.
1. Sklep prowadzi sprzedaż z wysyłką Produktów na terenie Polski. Na życzenie i po dokonaniu stosownej wyceny, organizuje też wysyłki na terenie UE.

2. Podczas dokonywania zamówienia Klient, pod rygorem uznania nieskuteczności złożenia zamówienia, jest zobowiązany do podania prawdziwych danych osobowych, m.in.: imienia i nazwiska, dokładnego adresu, adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego – najlepiej komórkowego.

3. Jeżeli po złożeniu zamówienia przez Kupującego okaże się, iż zamówiony produkt jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany drogą elektroniczną, jednocześnie Kupujący otrzyma propozycję zmiany wybranego produktu na inny spełniający Jego wymagania lub indywidualnego terminu realizacji zamówienia.

4. "YOUR SOFA" zastrzega sobie możliwość odwołania lub ograniczenia części oferty, czasu trwania promocji lub zmiany asortymentu bez podania przyczyny.

5. Zamówienie składa się przez wypełnienie formularza na stronie internetowej. Możliwe jest również złożenie zamówienia e-mailem wysyłając zlecenie na adres biuro@yoursofa.pl

6. W okresie trwania Sprzedaży, Klient może dokonać zamówienia na dowolną ilość Produktów. Firma "YOUR SOFA" może jednak odmówić realizacji zamówienia w przypadku wyczerpania zapasów lub braku możliwości dostarczenia Produktów z powodów ograniczeń produkcyjnych.

7. Warunkiem rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia Klienta jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia na stronie internetowej Sklepu oraz jego potwierdzenie w sposób określony w dalszej części niniejszego regulaminu.

8. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość mailową z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Firma YOUR SOFA potwierdzi termin realizacji, który wynosi do 30 dni roboczych i liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczki na konto YOUR SOFA lub zarejestrowania umowy ratalnej o czym YOUR SOFA zostanie powiadomiona przez firmę udzielającą kredytu na spłatę ratalną.

9. Pracownik Sklepu może kontaktować się z osobą zamawiającą, w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia i doprecyzowania szczegółów transakcji również przez telefon.

10. W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących informacji przesłanych w formularzu zamówienia firma "YOUR SOFA" zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji firma "YOUR SOFA" niezwłocznie zawiadomi Klienta drogą elektroniczną lub telefonicznie.

11. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą przyjmowane do realizacji.

12. Każde złożone zamówienie będzie analizowane i rozpatrywane do trzech dni roboczych od dnia jego przesłania do Sklepu.

13. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia w przeciągu 3 dni od jego złożenia, zamówienie zostaje anulowane.

Płatności

1. Decyzję o formie dostawy i płatności podejmuje Klient podczas wypełniania formularza zamówienia

2. YOUR SOFA  dopuszcza następujące formy płatności:

    a) Płatność przelewem – przelew bezpośrednio na rachunek bankowy YOUR SOFA Katarzyna Radkowska ul. Polna 8D/6 87-100 Toruń: 

                       ING Bank Śląski PL 34 1050 1979 1000 0092 0848 8180
 
    b) Płatność na raty: bank

Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu należności na konto YOUR SOFA

3. YOUR SOFA pobiera zaliczkę na poczet realizacji zamówienia w wysokości minimum 30% jego wartości. Wpłata zaliczki jest warunkiem potwierdzenia zamówienia przez Sklep YOUR SOFA i przyjęcia go do realizacji.

4. Nieuregulowanie zaliczki przez Kupującego w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w Sklepie YOUR SOFA skutkuje anulacją, a w konsekwencji usunięciem zamówienia z systemu Sklepu YOUR SOFA. Kupujący zostanie poinformowany o powyższym fakcie drogą elektroniczną.

5. W przypadku wyboru płatności na raty warunkiem potwierdzenia zamówienia przez YOUR SOFA i przyjęcia go do realizacji jest podpisanie przez Kupującego umowy z firmą udzielającą kredytów na spłatę ratalną, o czym YOUR SOFA zostanie poinformowany przez tę firmę.

6. W razie nieuiszczenia płatności przez Kupującego lub braku potwierdzenia przez firmę KREDYTUJĄCĄ zakup na raty o przyznaniu kredytowania Kupującemu w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia przez Kupującego, zamówienie zostaje anulowane.

7. Dział Obsługi Klienta Sklepu w ciągu 24 godzin, licząc dni robocze od momentu wpłynięcia na konto YOUR SOFA wpłaconej przez Kupującego kwoty internetowym przelewem bankowym lub otrzymania potwierdzenia od firmy kredytowej o przyznaniu kredytowania Kupującemu, informuje Kupującego drogą elektroniczną o przyjęciu Jego zamówienia do realizacji.

Transport

Warunki dostawy

e-sklep YOUR SOFA zapewnia komfortowe zakupy z całkowicie darmową dostawą.

e-sklep YOUR SOFA dostarcza BEZPŁATNIE wszystkie zamówione produkty wyspecjalizowanym transportem do przewozu mebli pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Polski. Zamówienia opcjonalnie mogą być odebrane przez Kupującego osobiście z magazynu YOUR SOFA, który zlokalizowany jest w Swarzędzu k/ Poznania.

Najwyższy standard dostawy e-sklepu YOUR SOFA obejmuje:

Darmową dostawę wyspecjalizowanym transportem DTS LOGISTIC.

Dwu osobowy zespół serwisowy

Dwuosobowy zespół 
Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

Dostawa pod wskazany adres 
Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

WNIESIENIE

Wniesienie niezależnie od piętra 
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

ROZPAKOWANIE

Rozpakowanie i okazanie towaru 
Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

MONTAŻ

Montaż mebli 
Nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Zmontowanie drobnych elementów, uchwytów, zagłówków, poręczy i innych akcesoriów zdemontowanych w celach transportowych pozwala na cieszenie się zamówionym towarem zaraz po dostawie.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

USTAWIENIE

Ustawienie we wskazanym miejscu 
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

SPRZĄTANIE

Wyrzucenie zbędnych opakowań 
Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

SMS_POWIADOMIENIA

System powiadomień mail/SMS 
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.

PANEL DTS

Dostęp do Panelu Klienta DTS 
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.

GODZINY DOSTAWY:

Dostawy realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 21.00.

Dokładny termin i godziny dostawy są uzgadniane indywidualnie pomiędzy firmą transportową a Klientem , która jest zależna od możliwości logistycznych DTS oraz odległości od magazynów.

Zamówione złożone w e-sklepie YOUR SOFA, dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Formalności związane z realizacją zamówienia są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego Produktu, a osobą upoważnioną do ich dokonywania jest pracownik firmy realizującej dostawę.

DOSTAWA realizowana jest wyłącznie po dokonaniu zapłaty całej kwoty przelewem na konto bankowe YOUR SOFA przed wysyłką Produktu lub po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji przez SANTANDER BANK w przypadku zakupu na raty.