• Sklep YOUR SOFA – oficjalny dystrybutor wiodącego producenta sof, wypoczynków i narożników skórzanych z funkcją spania. Nasza oferta to systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji i kreowania własnej przestrzeni oraz sofy z wygodną funkcją spania, fotele z funkcją relaksu, pufy i inne atrakcyjne dekoracje w tym poduszki dekoracyjne i piękne dywany. Sercem każdego salonu czy pokoju gościnnego są sofy, fotele, narożniki i wypoczynki. To nie tylko eleganckie ale i praktyczne elementy wyposażenia, które nadają wnętrzu indywidualny styl i charakter. Dla miłośników połączenia oryginalnego designu z funkcjonalnością polecamy sofy z funkcją spania. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z szezlongiem. Produkujemy na zamówienie dowolne układy modułowych mebli z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Szczególnie polecamy sofy i narożniki ze skóry naturalnej oraz w tkaninach łatwo czyszczących się. Bogata kolorystyka obić i różnorodność struktur tkanin oraz mnogość modułów i funkcji sprawiają, że zamówione u nas meble będą miały wyjątkową klasę. Jesteśmy sklepem online eleganckiej marki – producenta mebli CAYA DESIGN, dlatego nasze narożniki skórzane i inne wypoczynki to zawsze produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że nasze wszystkie sofy rozkładane, modułowe narożniki czy fotele wykonane zostały z solidnych i trwałych stelaży, a obicia to jedynie materiały wysokogatunkowe. W naszym sklepie internetowym możesz dostać wyposażenie tworzone na zamówienie – według Twoich indywidualnych wymagań – rozkładane, z szezlongiem, z funkcją spania. Ręczne wykonanie mebli z najlepszych komponentów gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klienta. Różnorodność kolekcji pozwala kreować nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.
  • OKAZJE! MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI – SUPER CENY!
    Zobacz

Płatności

1. Decyzję o formie dostawy i płatności podejmuje Klient podczas wypełniania formularza zamówienia

 2. YOUR SOFA  dopuszcza następujące formy płatności:

    a) Płatność przelewem – przelew bezpośrednio na rachunek bankowy YOUR SOFA Katarzyna Radkowska ul. Polna 8D/6 87-100 Toruń:

ING Bank Śląski PL 34 1050 1979 1000 0092 0848 8180
 
    b) Płatność na raty: bank

Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu należności na konto YOUR SOFA

3. YOUR SOFA pobiera zaliczkę na poczet realizacji zamówienia w wysokości minimum 30% jego wartości. Wpłata zaliczki jest warunkiem potwierdzenia zamówienia przez Sklep YOUR SOFA i przyjęcia go do realizacji.

4. Nieuregulowanie zaliczki przez Kupującego w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w Sklepie YOUR SOFA skutkuje anulacją, a w konsekwencji usunięciem zamówienia z systemu Sklepu YOUR SOFA. Kupujący zostanie poinformowany o powyższym fakcie drogą elektroniczną.

5. W przypadku wyboru płatności na raty warunkiem potwierdzenia zamówienia przez YOUR SOFA i przyjęcia go do realizacji jest podpisanie przez Kupującego umowy z firmą udzielającą kredytów na spłatę ratalną, o czym YOUR SOFA zostanie poinformowany przez tę firmę.

6. W razie nieuiszczenia płatności przez Kupującego lub braku potwierdzenia przez firmę KREDYTUJĄCĄ zakup na raty o przyznaniu kredytowania Kupującemu w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia przez Kupującego, zamówienie zostaje anulowane.

7. Dział Obsługi Klienta Sklepu w ciągu 24 godzin, licząc dni robocze od momentu wpłynięcia na konto YOUR SOFA wpłaconej przez Kupującego kwoty internetowym przelewem bankowym lub otrzymania potwierdzenia od firmy kredytowej o przyznaniu kredytowania Kupującemu, informuje Kupującego drogą elektroniczną o przyjęciu Jego zamówienia do realizacji.