Jak bezpiecznie kupować?

BEZPIECZNE ZAKUPY

Sklep internetowy YOUR SOFA zapewnia i gwarantuje swoim Klientom bezpieczny, prosty i szybki sposób na zakupy wymarzonych mebli i innego asortymentu marki CAYA DESIGN.

Wygodna forma płatności
Masz możliwość wyboru następujące formy płatności:
· Możesz zapłacić całość, od razu (przelewem), lub wybrać opcję zaliczki. Dopłata może zostać uiszczona przelewem dopiero przed potwierdzoną dostawą mebli.
· Dla wszystkich, którzy pragną skorzystać z opcji kredytu mamy ofertę jednego z największych na świecie banków Santander CONSUMER BANK. Wystarczy wypełnić wniosek kredytowy on-line, dostępny na naszej stronie internetowej i oczekiwać na decyzję banku, który w porozumieniu z Tobą dopełni wszelkich formalności. Wszystko przebiega szybko, sprawnie i wygodnie. Bez zbędnych formalności, za to w pełni jasno i przejrzyście.

Gwarantujemy profesjonalny transport.
Kupując w sklepie internetowym YOUR SOFA, zapewniamy profesjonalny transport na terenie całego kraju.
Masz również możliwość wykupienia dodatkowej usługi COMPLEX polegającej na dostawie mebla, wniesieniu, rozpakowaniu, montażu, prezentacji funkcji i ogólnych zasad użytkowania, wywóz opakowań.

SSL – gwarancja bezpiecznych zakupów
Sklep internetowy YOUR SPFA zapewnia bezpieczeństwo wszystkich danych, które przekazujesz nam w celu realizacji zamówienia. Dane te są zabezpieczone protokołem SSL (Secure Socyet Layer). Oznacza to, że wszystkie informacje, zostają zabezpieczone (kodowanie danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowanie po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer). SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.