• Sklep YOUR SOFA – oficjalny dystrybutor wiodącego producenta sof, wypoczynków i narożników skórzanych z funkcją spania. Nasza oferta to systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji i kreowania własnej przestrzeni oraz sofy z wygodną funkcją spania, fotele z funkcją relaksu, pufy i inne atrakcyjne dekoracje w tym poduszki dekoracyjne i piękne dywany. Sercem każdego salonu czy pokoju gościnnego są sofy, fotele, narożniki i wypoczynki. To nie tylko eleganckie ale i praktyczne elementy wyposażenia, które nadają wnętrzu indywidualny styl i charakter. Dla miłośników połączenia oryginalnego designu z funkcjonalnością polecamy sofy z funkcją spania. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z szezlongiem. Produkujemy na zamówienie dowolne układy modułowych mebli z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Szczególnie polecamy sofy i narożniki ze skóry naturalnej oraz w tkaninach łatwo czyszczących się. Bogata kolorystyka obić i różnorodność struktur tkanin oraz mnogość modułów i funkcji sprawiają, że zamówione u nas meble będą miały wyjątkową klasę. Jesteśmy sklepem online eleganckiej marki – producenta mebli CAYA DESIGN, dlatego nasze narożniki skórzane i inne wypoczynki to zawsze produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że nasze wszystkie sofy rozkładane, modułowe narożniki czy fotele wykonane zostały z solidnych i trwałych stelaży, a obicia to jedynie materiały wysokogatunkowe. W naszym sklepie internetowym możesz dostać wyposażenie tworzone na zamówienie – według Twoich indywidualnych wymagań – rozkładane, z szezlongiem, z funkcją spania. Ręczne wykonanie mebli z najlepszych komponentów gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klienta. Różnorodność kolekcji pozwala kreować nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.
  • OKAZJE! MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI – SUPER CENY!
    Zobacz

Jak bezpiecznie kupować?

BEZPIECZNE ZAKUPY

Sklep internetowy YOUR SOFA zapewnia i gwarantuje swoim Klientom bezpieczny, prosty i szybki sposób na zakupy wymarzonych mebli i innego asortymentu marki CAYA DESIGN.

Wygodna forma płatności
Masz możliwość wyboru następujące formy płatności:
· Możesz zapłacić całość, od razu (przelewem), lub wybrać opcję zaliczki. Dopłata może zostać uiszczona przelewem dopiero przed potwierdzoną dostawą mebli.
· Dla wszystkich, którzy pragną skorzystać z opcji kredytu mamy ofertę jednego z największych na świecie banków Santander CONSUMER BANK. Wystarczy wypełnić wniosek kredytowy on-line, dostępny na naszej stronie internetowej i oczekiwać na decyzję banku, który w porozumieniu z Tobą dopełni wszelkich formalności. Wszystko przebiega szybko, sprawnie i wygodnie. Bez zbędnych formalności, za to w pełni jasno i przejrzyście.

Gwarantujemy profesjonalny transport.
Kupując w sklepie internetowym YOUR SOFA, zapewniamy profesjonalny transport na terenie całego kraju.
Masz również możliwość wykupienia dodatkowej usługi COMPLEX polegającej na dostawie mebla, wniesieniu, rozpakowaniu, montażu, prezentacji funkcji i ogólnych zasad użytkowania, wywóz opakowań.

SSL – gwarancja bezpiecznych zakupów
Sklep internetowy YOUR SPFA zapewnia bezpieczeństwo wszystkich danych, które przekazujesz nam w celu realizacji zamówienia. Dane te są zabezpieczone protokołem SSL (Secure Socyet Layer). Oznacza to, że wszystkie informacje, zostają zabezpieczone (kodowanie danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowanie po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer). SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.