• Sklep YOUR SOFA – oficjalny dystrybutor wiodącego producenta sof, wypoczynków i narożników skórzanych z funkcją spania.Nasza oferta to systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji i kreowania własnej przestrzeni oraz sofy z wygodną funkcją spania, fotele z funkcją relaksu, pufy i inne atrakcyjne dekoracje w tym poduszki dekoracyjne i piękne dywany.Sercem każdego salonu czy pokoju gościnnego są sofy, fotele, narożniki i wypoczynki. To nie tylko eleganckie ale i praktyczne elementy wyposażenia, które nadają wnętrzu indywidualny styl i charakter. Dla miłośników połączenia oryginalnego designu z funkcjonalnością polecamy sofy z funkcją spania. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z szezlongiem.Produkujemy na zamówienie dowolne układy modułowych mebli z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Szczególnie polecamy sofy i narożniki ze skóry naturalnej oraz w tkaninach łatwo czyszczących się. Bogata kolorystyka obić i różnorodność struktur tkanin oraz mnogość modułów i funkcji sprawiają, że zamówione u nas meble będą miały wyjątkową klasę.Jesteśmy sklepem online eleganckiej marki – producenta mebli CAYA DESIGN, dlatego nasze narożniki skórzane i inne wypoczynki to zawsze produkty najwyższej jakości.Gwarantujemy, że nasze wszystkie sofy rozkładane, modułowe narożniki czy fotele wykonane zostały z solidnych i trwałych stelaży, a obicia to jedynie materiały wysokogatunkowe.W naszym sklepie internetowym możesz dostać wyposażenie tworzone na zamówienie – według Twoich indywidualnych wymagań – rozkładane, z szezlongiem, z funkcją spania.Ręczne wykonanie mebli z najlepszych komponentów gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klienta. Różnorodność kolekcji pozwala kreować nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.
  • OKAZJE! MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI – SUPER CENY!
    Zobacz

Transport

Warunki dostawy

e-sklep YOUR SOFA zapewnia komfortowe zakupy z całkowicie darmową dostawą.

e-sklep YOUR SOFA dostarcza BEZPŁATNIE wszystkie zamówione produkty wyspecjalizowanym transportem do przewozu mebli pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Polski. Zamówienia opcjonalnie mogą być odebrane przez Kupującego osobiście z magazynu YOUR SOFA, który zlokalizowany jest w Swarzędzu k/ Poznania.

Najwyższy standard dostawy e-sklepu YOUR SOFA obejmuje:

Darmową dostawę wyspecjalizowanym transportem DTS LOGISTIC.

Dwu osobowy zespół serwisowy

Dwuosobowy zespół 
Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

Dostawa pod wskazany adres 
Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.

WNIESIENIE

Wniesienie niezależnie od piętra 
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

ROZPAKOWANIE

Rozpakowanie i okazanie towaru 
Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

MONTAŻ

Montaż mebli 
Nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Zmontowanie drobnych elementów, uchwytów, zagłówków, poręczy i innych akcesoriów zdemontowanych w celach transportowych pozwala na cieszenie się zamówionym towarem zaraz po dostawie.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

USTAWIENIE

Ustawienie we wskazanym miejscu 
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

SPRZĄTANIE

Wyrzucenie zbędnych opakowań 
Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 3.000 pln

SMS_POWIADOMIENIA

System powiadomień mail/SMS 
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.

PANEL DTS

Dostęp do Panelu Klienta DTS 
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.

GODZINY DOSTAWY:

Dostawy realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 21.00.

Dokładny termin i godziny dostawy są uzgadniane indywidualnie pomiędzy firmą transportową a Klientem , która jest zależna od możliwości logistycznych DTS oraz odległości od magazynów.

Zamówione złożone w e-sklepie YOUR SOFA, dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Formalności związane z realizacją zamówienia są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego Produktu, a osobą upoważnioną do ich dokonywania jest pracownik firmy realizującej dostawę.

DOSTAWA realizowana jest wyłącznie po dokonaniu zapłaty całej kwoty przelewem na konto bankowe YOUR SOFA przed wysyłką Produktu lub po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji przez SANTANDER BANK w przypadku zakupu na raty.