• Sklep YOUR SOFA – oficjalny dystrybutor wiodącego producenta sof, wypoczynków i narożników skórzanych z funkcją spania.Nasza oferta to systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji i kreowania własnej przestrzeni oraz sofy z wygodną funkcją spania, fotele z funkcją relaksu, pufy i inne atrakcyjne dekoracje w tym poduszki dekoracyjne i piękne dywany.Sercem każdego salonu czy pokoju gościnnego są sofy, fotele, narożniki i wypoczynki. To nie tylko eleganckie ale i praktyczne elementy wyposażenia, które nadają wnętrzu indywidualny styl i charakter. Dla miłośników połączenia oryginalnego designu z funkcjonalnością polecamy sofy z funkcją spania. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z szezlongiem.Produkujemy na zamówienie dowolne układy modułowych mebli z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Szczególnie polecamy sofy i narożniki ze skóry naturalnej oraz w tkaninach łatwo czyszczących się. Bogata kolorystyka obić i różnorodność struktur tkanin oraz mnogość modułów i funkcji sprawiają, że zamówione u nas meble będą miały wyjątkową klasę.Jesteśmy sklepem online eleganckiej marki – producenta mebli CAYA DESIGN, dlatego nasze narożniki skórzane i inne wypoczynki to zawsze produkty najwyższej jakości.Gwarantujemy, że nasze wszystkie sofy rozkładane, modułowe narożniki czy fotele wykonane zostały z solidnych i trwałych stelaży, a obicia to jedynie materiały wysokogatunkowe.W naszym sklepie internetowym możesz dostać wyposażenie tworzone na zamówienie – według Twoich indywidualnych wymagań – rozkładane, z szezlongiem, z funkcją spania.Ręczne wykonanie mebli z najlepszych komponentów gwarantuje satysfakcję i zadowolenie Klienta. Różnorodność kolekcji pozwala kreować nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.
  • Wyprzedaż
    Zobacz

Transport

Warunki dostawy
1. Zamówione produkty dostarczane są przez YOUR SOFA wyspecjalizowanym transportem firmy zewnętrznej, regularnie współpracującej z YOUR SOFA, pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Polski, lub mogą być odebrane przez Kupującego osobiście w magazynie YOUR SOFA zlokalizowanym w Swarzędzu k/ Poznania .

2. Kupujący ma możliwość skorzystania z odpłatnej usługi PREMIUM COMPLEX, która obejmuje dostawę, wniesienie i rozpakowanie mebli, montaż i wywóz opakowań.  Produkty wnoszone są do 2 piętra włącznie. YOUR SOFA zastrzega prawo do odmówienia wniesienia mebli przez pracowników firmy transportowej powyżej 2 piętra w sytuacji braku windy lub braku możliwości przewozu produktów dostępna windą ze względu na jej niewystarczającą powierzchnię.

3. Szczegółowe zasady dostawy Produktów do domu Klienta określają regulaminy firm realizujących dostawę.

4. Koszt dostawy PREMIUM COMPLEX ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia.W celu wyceny prosimy o kontakt z naszą firmą za pomocą formularza lub bezpośrednio na e-mail biuro@yoursofa.pl

5. Zamówione w ramach Sklepu YOUR SOFA produkty, dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

6. Formalności związane z realizacją zamówienia są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego Produktu, a osobą upoważnioną do ich dokonywania jest pracownik firmy realizującej dostawę.

7. DOSTAWA realizowana jest wyłącznie po dokonaniu zapłaty całej kwoty przelewem na konto bankowe YOUR SOFA przed wysyłką Produktu lub po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji przez SANTANDER BANK w przypadku zakupu na raty.