TRANSPORT

Transport

Zasady realizacji zamówień

 1. Sprzedawca dostarcza Towary na adres wskazany przez Kupującego w toku składania zamówienia.
 2. Na terenie Polski, wszystkie zamówione Towary dostarczane są w sposób nieodpłatny. Dostawa następuje z wykorzystaniem specjalistycznej firmy DTS LOGISTIC lub profesjonalnego przewoźnika z TRANS.EU.
 3. Opcjonalnie, zamówienia mogą być odebrane przez Kupującego osobiście z fizycznego magazynku Sklepu, który mieści się w Swarzędzu k/Poznania. Odbiór osobisty może nastąpić po wcześniejszym umówieniu przez Strony terminu.
 4. Dostawy realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 21.00.
 5. W przypadku zamówień, których wartość przekracza 3.000 zł (słownie: trzy tysiące złotych), Sprzedający oferuje usługę wniesienia i montażu. Sprzedający zastrzega sobie, że usługa wniesienia i montażu może zostać ograniczona lub odwołana z przyczyn zakazów sanitarnych podczas pandemi lub innych zdarzeń losowych. W takiej sytuacji  Kupujący zostanie o tym poinformowany przed wysyłką towaru.
 6. Sprzedawca przesyła Kupującemu potwierdzenie zawarcia umowy:
  • w formie elektronicznej, po złożeniu zamówienia, na podany przez Kupującego adres e-mail oraz
  • w formie tradycyjnej, najpóźniej w chwili dostarczenia Towaru.
 7. W przypadku, gdy zawartość przesyłki jest niezgodna z treścią zamówienia lub Towar uległ uszkodzeniu, celem usprawnienia procesu reklamacyjnego, zaleca się, by Kupujący sporządził protokół szkody z wyszczególnieniem wszystkich wad Towaru. W takim przypadku jeden z egzemplarzy protokołu powinien być wydany przedstawicielowi firmy transportowej, drugi zaś wysłany Sprzedawcy.
 8. DOSTAWA realizowana jest wyłącznie po dokonaniu zapłaty całej kwoty przelewem na konto bankowe YOUR SOFA przed wysyłką Produktu lub po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji przez SANTANDER BANK w przypadku zakupu na raty.

  Warunki dostawy, usługi dodatkowe


Sklep internetowy YOUR SOFA zapewnia komfortowe zakupy z całkowicie darmową dostawą.

Sklep internetowy YOUR SOFA dostarcza BEZPŁATNIE wszystkie zamówione produkty wyspecjalizowanym transportem do przewozu mebli pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Polski. Zamówienia opcjonalnie mogą być odebrane przez Kupującego osobiście z magazynu YOUR SOFA, który zlokalizowany jest w Swarzędzu k/ Poznania.

Najwyższy standard dostawy e-sklepu YOUR SOFA obejmuje:

 • Darmową dostawę wyspecjalizowanym transportem.

 • Dwu osobowy zespół serwisowy - z uwagi na pandemię opcja ta jest czasowo niedostępna. 

Dwu osobowy zespół serwisowy

 

Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru. Sprzedający zastrzega sobie, że usługa wniesienia i montażu może zostać ograniczona lub odwołana z przyczyn pandemi lub innych zdarzeń losowych.

Usługa wniesienia i montażu ograniczona jest do zamówień o wartości powyżej 5.000 pln

Dostawa pod wskazany adres 
Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.

WNIESIENIE

Wniesienie niezależnie od piętra 
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.

ROZPAKOWANIE

Rozpakowanie i okazanie towaru 
Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.

MONTAŻ

Montaż mebli 
Nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Zmontowanie drobnych elementów, uchwytów, zagłówków, poręczy i innych akcesoriów zdemontowanych w celach transportowych pozwala na cieszenie się zamówionym towarem zaraz po dostawie.

USTAWIENIE

Ustawienie we wskazanym miejscu 
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.

SPRZĄTANIE

Wyrzucenie zbędnych opakowań - opcjonalnie.
Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.

SMS_POWIADOMIENIA

System powiadomień mail/SMS 
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.

PANEL DTS

Dostęp do Panelu Klienta DTS 
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.

GODZINY DOSTAWY:

Dostawy realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 21.00.

Dokładny termin i godziny dostawy są uzgadniane indywidualnie pomiędzy firmą transportową a Klientem , która jest zależna od możliwości logistycznych DTS oraz odległości od magazynów.

Zamówione złożone w e-sklepie YOUR SOFA, dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Formalności związane z realizacją zamówienia są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego Produktu, a osobą upoważnioną do ich dokonywania jest pracownik firmy realizującej dostawę.

DOSTAWA realizowana jest wyłącznie po dokonaniu zapłaty całej kwoty przelewem na konto bankowe YOUR SOFA przed wysyłką Produktu lub po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji przez SANTANDER BANK w przypadku zakupu na raty.