CAYA DESIGN

O firmie

YOUR SOFA to oficjalny sklep internetowy ekskluzywnej marki CAYA DESIGN, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli wyróżniających się nowoczesnym wzornictwem oraz bardzo oryginalnym stylem.
Meble CAYA DESIGN to połączenie wyjątkowego komfortu oraz funkcjonalności  z charakterystycznym designem, które tworzą wspólną, elegancką i niepowtarzalną całość.
 
Produkty CAYA DESIGN były wielokrotnie doceniane i nagradzaną przez prestiżowe gremia tytułami DIAMENT MEBLARSTA, PRODUKT ROKU czy DOBRY DESIGN!
 
Nowoczesne i niezawodne rozwiązania techniczne oraz starannie dobrane i sprawdzone materiały gwarantują wyjątkową trwałość i funkcjonalność mebli.
 
W naszej ofercie znajdziecie głównie proste i nowoczesne, geometryczne i modułowe formy mebli. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych narożników skórzanych, narożników w tkaninach, narożników z funkcjami spania i pojemnikami, sof rozkładanych, komfortowych sof, modułowych mebli do dowolnej konfiguracji.
 
CAYA DESIGN to również meble dla wielbicieli stylu klasycznego oraz stylu glamour. Meble te wyróżniają się prestiżową, ponadczasową, uniwersalną i klasyczną formą.
Realizujemy indywidualne zlecenia wg oczekiwań i specyfikacji zamawiającego. Wykonujemy indywidualne projekty tak, aby odpowiadały one oczekiwaniom finalnemu odbiorcy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi projektantami i architektami pomaga nam w kreowaniu i tworzeniu wyjątkowych produktów.
 
Nasze luksusowe meble „ubieramy” w  ekskluzywne materiały JOOP, łatwo czyszczące się tkaniny MAGIC HOME oraz w wiele innych wysokogatunkowych obić.
 
Najwyższa jakość oraz kunszt ręcznej pracy gwarantują wyborny wspaniały efekt końcowy.
Nasze meble przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób oczekujących wyłącznie najlepszych rozwiązań.  
 
Posiadamy certyfikat FSC® , który potwierdza pochodzenie drewna z lasów znajdujących się pod opieką międzynarodowej organizacji Forest Stewardship Council®.
 
Gwarantujemy, że stelaże wykorzystywane w naszych meblach są produkowane z odnawialnych i w pełni kontrolowanych zasobów leśnych, co pomaga zrównoważonej gospodarce i ochronie przyrody..
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi kolekcjami.

                   WYRÓŻNIENIA WYRÓZNIENIA WYRÓŻNIENIA  WYRÓŻNIENIA WYRÓŻNIENIA  WYRÓŻNIENIA WYRÓŻNIENIA WYRÓŻNIENIA WYRÓŻNIENIA